| helena09 a întrebat:

Ce credeti despre propria voastra persoana?
Dar despre sufletul vostru?
Cate fapte bune faceti intr-o zi?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cand este vorba despre propia persoana cum as putea sa am o impresie proasta! Da, sunt un om normal cu bune si rele dar nu imi este rusine cu mine. Cat despre ce fapte bune as face intr-o zi imi este greu sa spun, dar cand vad oameni care au nevoie de ajutor, din putinul meu le dau tot ce au nevoie cat sa pot sa îi ajut. Dar din dar se face rai.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca as putea fi mai bun si ca gresesc mult. Nu pot sa spun ca am sufletul imaculat dar tind sa cred ca sunt pe calea cea buna. Nu pot sa spun cate fapte bune fac pe zi. Depinde de cate ori am ocazia sa fac o fapta buna.

| JeSa a răspuns:

Buna! is generoasa, iar a doua la mana daca nu judec si nu barfesc, is Ok, impacata!, Pa, pa!

| Cryssy a răspuns:

Despre mine. Pai sa ma descriu in cateva cuvinte. as spune ca sunt o fire prietenoasa, sensibila(chiar daca vreau sa par cat mai puternica), iubitoare, romantica, uneori cam posesiva si cam enervanta.
Despre sufletul meu. ce sa cred. nu stiu.
Iar fapte bune... incerc sa fac cat mai multe, mereu cand am ocazia sa ajut pe cineva.

| DeeAnna. a răspuns:

Eu cred ca ma cunosc destul de bine.Nu imi place sa ma laud singura, asa ca las la aprecierea celor din jurul meu.:*

| ady2607 a răspuns:

Imi place sa exploatez fiecare miscare, gest, cuvant.imi place sa stiu totul despre cineva. cat despre suflet:il las pe Dumnezeu sa hotarasca. fapte bune pe zi:hm...imi doresc sa fac mai multe dar nu gasesc intotdeauna ocazii(sau nu imi dau seama de existenta lor)-aproxmativ 1

| StaRmAgiC a răspuns:

O persoana cu simtul umorului, de treaba, sufletista, profitoare, suparacioasa, prietenoasa cu cine vreau(in general nu prea ma inteleg bine cu fetele)

Sufletul meu:hmm in balantza momentanlaughing"nu pot zice ca am un suflet bun pentru ca as mintii.Am si o parte buna si o parte rea.Ca si altii de altfelhappy

Fapte bune fac atunci cand se iveste ocazia si chiar e nevoie de o mana de ajutor atunci cand trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o persoana care ofera foarte multe, altruista, ce cred despre sufletul meu? macinata de ganduri de tot felul, dar constructive dupa tras linie, fapte bune : pentru mine si in orice zi.