| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon sa imi aleg?
Vreau sa spun ca il scap foarte des pe jos, deci am nevoie de ceva rezistent.Pana acum am avut un Sony Ericsson k750i de care am fost foarte multumit.
As vrea sa aiba MP3, Camera foto buna, slot card, sa se auda muzica bine, etc...stiti voi ce vor adolescentii.

Răspuns Câştigător
| Roxy a răspuns:

Nokia 5500
Sau iti poti lua un telefon cu touch screen si iti iei o banda de aia de silicon care se pune de jur imprejului telefonului(adica in laterale)si iti va proteja telefonul:D
http://www.marketonline.ro/images/products/full/125594/kit.jpg

4 răspunsuri:
| Mihai0eu a răspuns:

N73 - A cazut unui prieten in garla cand reda muzica l-a gasit peste 1 minut, l-a pus la uscat si inca functioneaza si acum perfect, rezista foarte bine si la socuri, si se aude foarte tare happy
Si eu am tot N73 si sunt foarte multumit de el

| lor3danna a răspuns:

Eu am nokia 6300. E foarte rezistent pentru ca are carcasa de fier.Si eu l-am scapat de multe ori si nu are nimic...:*

| Owl a răspuns:

Htc legend. Are tot ce trebuie.winking