| Puxy:X a întrebat:

Ce faceti in timpul liber?

Cum scapatzi de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| deniiiii234 a răspuns:

Urmeaza sfaturile astea si nu te mai plictisesti.(La mine a functionat)http://www.ziare.com/......sti-823820

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Eu intru pe calculator in diferite site-uri, imi chem prietenii si jucam ceva ori cu mingea ori vorbim cate ceva tongue

| adriangabor92 a răspuns:

Plimbare, stau pe internet, ies cu prietenii, merg in excursie

| Petronela a răspuns:

Stau pe mess, ascult muzica, vorbesc la telefon, intru pe TPU, merg in parc, ies afara cu prietenii etc

| evoke a răspuns:

Paii...stau pe mess, ascult muzica, ies afara, ma uit la un film.big grin

| zerozero a răspuns:

In timpul liber imi place sa ascult muzica undeva la iarba verde, sa beau bere si ma relaxez, pacat ca lucrez aproape tot timpul...

| Bubu a răspuns:

Ma uit la un film de groaza sau de comedie, stau cu prietena mea ce mai buna.radem.glumim:d stau p mess.