| JustUs4ever a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Dati-mi si mie cateva idei ca mor de plictiseala... fundita +votwinking

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Bicicletaaaaaaa!

| Fillaide a răspuns:

Asculti muzica
Dansezi
Canti
Vizionezi filme
O ajuti pe mama ta la treburi
Gatesti hee hee
Scrii in jurnal
Vorbesti pe mess,skype
Joci conquiztador
Vorbesti la telefon
Iti faci masti pentru par,fata...tratament pentru unghii etc.
Citesti bloguri
Scrii poezii
Citesti romane
Iti muti mobila prin camera,mai pui cate ceva pe pereti,pod hee hee
Iesi in parc cu prietenii
Stai cu cea mai buna prietena
Dormi
Iti faci chiar tu un blog etc
Sunt muuulllte de facut!

| Parmalat a răspuns:

@Miranda
Auzi, nu vrei sa facem impreuna? big grin

| TrixLove a răspuns:

Dragule...take a life. Iesi cu gasca. EU depilda am un pian si cand ma plictisesc mai invat un cantec luuuung. Asa am ajuns sa stiu acum vreo 40 de cantece. Ori joaca ceva pe PC. Sau DORMI! Tu stii ce genial e? Bine... apoi nu mai dormi noaptea, dar s-au inventat filmele horror. :* Bafta puppy dog eyes

| DexterKill a răspuns:

Regizez filmulete dupa care le postez pe youtube

| Miranda29 a răspuns:

Mi-e rusine sa zic ce fac eu DES in timpul liber...

| PamPamRawwr a răspuns:

Daca nu ai o gasca cu care sa iesi, ceea ce ma indoiesc, ti-as sugera sa faci ceva nou, de pilda sa inveti sa canti la un instrument, sa practici un nou sport, etc...
eu vara asta, desi imi petrec timpul cu prietenii, m-am ambitionat sa progresez la tobebig grin e un hobby grozav, crede-ma!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe tpu.

| lookinback a răspuns:

Sporturi extreme laughing just jokeing.plimbari prin parc,ascult muzica,jocuri la PC, filme, having fun...or trying to have fun laughing

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Eu de exemplu ma uit la filme ziua (de dragoste) si mai pe seara pe la 6-7 ma duc in oras cu 1-2 prieteni la suc ma plimb... stau pana seara la 12 si trece ziua

| danootsmee a răspuns:

Gaseste-ti un hobby, asculta muzica,cauta pe net chestii, stai pe mess, iesi in oras cu prietenii
trebuie sa gasesti tu cevawinking