| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce faceti in timpul liber, mai ales acum, in perioada sarbatorilor?happy

7 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Laba de dimineata pana seara.laughing nu glumesc.stau la calculator iar cand sunt la scoala(mai este 1 saptamana si o zi)stau pe net pe tel.in vacanta daca va ninge voi iesi afara si ma arunc de pe casa direct in zapada ii bag zapada lu varmiu in chiloti multe fac.ma dau cu sania ehe avem ce face

| ionutzu94 a răspuns:

Dansez dnb, alaturi de prietenii mei

| Damasc a răspuns (pentru ionutzu94):

Ce urat rolling on the floor am vazut d-astia ca tine pe la concerte,sunteti un grup imbracati toti la fel, acei pantaloni de culoare neagra stil corneta, shoesi, coafuri ciudate si acele dansuri din toate partile corpului de parca ati fi pe scaunul electric.Am i right? laughing

| ionutzu94 a răspuns (pentru Damasc):

Daca nu stii ce ii dansul dnb nu te mai baga in seama.

| BlackRose4ever a răspuns:

Ascult colinde, mă duc la cumpărături citesc cărți, decorez casa

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Pai o sa petrec timpul cu prietenii,familia, prietenii si familia, O sa merg in centru cu prieteniihappyO sa pastrez legatura cu prietena meahappy Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Mă gândesc profund la cu s-a putut întâmpla atâtea lucruri,la cum D-zeu a făcut lumea,cum poți să te rogi în șoaptă și el să audă,cum viața este ciudat de înțeles, multe curiozități, tu?