| Toader_Raisa_1998 a întrebat:

Ce faceti prietenii? sunteti fericiti ca incepeti scoala?

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Sincer nuhappy
Este mult mai bine in vacantahappyAcum sunt a9a si-mi e frica sa vad cum va fi viata la liceu si cum ma voi stradui sa am note relativ bunestraight face
Numai bine.

| Wehrmacht a răspuns:

Ne-a dat de citit la romana si de facut nu stiu ce pe baza acelor povesti sau ce *** sunt.Nu le-am facut toata vacanta, acum i-am spus lu' mama ca sunt voluntare si un cretin de coleg care nu stie ce e aia minciunea a spus el repede ca alea sunt prima nota...acum sa stau sa fac alea.Deci deja a reusit sa imi sitruga ziua scoala.Ca pentru unii profesorii vacanta inseamna citit. Sper sa moara in drum spre scoala.La nici o materi nu ne-a date de facut ceva numai la romana si-a gasit aia.

| Mangustă a răspuns:

Da, chiar duminica dau petrecere cu toti colegii!

| Musique a răspuns:

Da.
Doamne,de primeam săptămâna aia la sfârșitul școlii laughing) Ce bine era.

| wforweirdo a răspuns:

Nu chiar fericita, dar imi pare bine.

| Xtadelo a răspuns:

Da, sunt fericita! happy

Pe cine naiba incerc sa pacalesc? straight face

| Indestructible a răspuns:

Nu.

| saturatadeprtfalsi a răspuns:

Da stii cum? dau petrecere! duh