| selena19 a întrebat:

Sunteti fericiti ca a inceput scoala?

Răspuns Câştigător
| PapushaDeCristaL a răspuns:

Categotic Nu

3 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Da! Prima data eram trista ca incepe scoala, dar acum sunt foarte fricita, la cat m-am distrat azi.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Nu. x_x Adica, as fi fericita daca toate zilele ar fi ca prima. laughing Imi place ca mi-am cunoscut colegii, dar nu am chef sa ma apuc de invatat.

| victtor a răspuns:

Da, in ultimul timp era prea mare plictiseala, e naspa ca sunt in ultimul an si vine bacu si prostiile astea de examene si e rau, da in rest e fain, distractie mare