| asite27 a întrebat:

Ce faze haioase ati patit de Craciun?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu stiu de ce incepeti cu intrebarile de sarbatori cu o luna inainte de Craciun. La ce va ajuta?

| Sally06 a răspuns:

O cast bradu de 3 metri in timp ce il impodobeamrolling on the floor

| ioana_6047 a răspuns:

Mi-a luat foc anul trecut parul cand am fost sa iau anafura de la bisericarolling on the floorspre dimineata:d nu o sa uit:X mirosea groaznic.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumasem niste iarba in ajun si trebuia sa ajung la bunicamea. M-am urcat in autobuzul gresit si am mers prin tot orasul pana m-am hotarat sa cobor si sa iau un taxi. Eram in spiritul craciunului si i-am lasat soferului 15 lei bacsis. laughing