| constantza a întrebat:

Ce fel de anime este Vampire knight? cum va ecchi?

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

La academia Cross, participa doua tipuri de elevi, scoala de zi si scoala de noapte. La crepuscul, in timp ce scoala de zi merge spre camine, ei se intalnesc cu scoala de noapte, care merge spre scoala. Yuki Cross si Zero Kiryu sunt gardienii scolii, ei ii pazesc secretul si anume faptul ca scoala de noapte e plina de vampiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnee mor dupa Vampire knight... e preaa frumos love struck love struck love struck

| AnimeLife123 a răspuns:

Iubesc vampire knight.e foarte frumos...incearca si blood e tot cu anime si vampiri...este foarte fain vampire knight..personaje :yuki, zero, kaname__yuki si kaname se iubesc chiar daca sunt 2 clase diferite:una de zi si una de noapte(plina de vampiri)

| constantza explică:

Aha! am inteles! iti multumesc! eu am cautat anime ecchi si am gasit ca vapire knight este ecchi!