| kentu a întrebat:

va rog sa`mi recomandati un film de comedie

Răspuns Câştigător
| Mihai111111111 a răspuns:

DA, daca iti plac filmele de comedie nu ti-as recomanda un film atat de comediant dar daca vrei incearca si tu: Litlemen,Prindema daca poti,Mr. Popers Pinguins,Clubul KApa, Buna! Ce faci?, Kunfu panda 2(1),Nasa,Rio
Astea is filme fainehappy
dar daca mai vrei filme intra si tu pe,, Filme-net.com,,
Bafta si distractiehappy fundita?

9 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

The hot chick.

| KyssOana a răspuns:

Chihuahua beverly hills, 1, 2,3 Doamne ce mi-au placut laughing

| OSCARtoons a răspuns:

Norbit

| anaid96 a răspuns:

Something Borrowed(2011)
Bad Teacher(2011)
The Hangover1(2009)
The Hangover2(2011)
Crazy,stupid,love(2011)
Jumping the broom(2011)
Take me home tonight(2011)
Monte Carlo(2011)
Friends with Benefits(2011)

| Kirby a răspuns:

"Singur acasa" 1 si 2, "Yes man","Johnny English","Sherlock Holmes" ala nou,"God for 1 day/Dumnezeu pentru o zi","Kung Fu Panda","How to train your dragon","Shrek","Ice Age 1, 2, 3"(3 e suuuuper),"Tangled","Pirates of Caraibean", ala cu perla neagra si Goofy(sunt desene animate dar tot sunt faine)

| Emanuelle84 a răspuns:

Încearcă "Your Highness"... Sau "Mr. Popper's Penguins" cu Jim Carrey... Ambele sunt din 2011. Sau "Death at a Funeral". E din 2010, dar merita vazut happy

| iSpeed a răspuns:

Filme de comedie?
Litleman
Due date
Dumnezeu pentru o zi (jim carey)
Ace ventura jr. Pet decteve
Ace ventura Pet dective
Big momas like father like son.
Dar cel mai mult til sugerez pe Due date mie mi-a placut foarte mult happy

| milla a răspuns:

Oameni mari si fara minte... super film de comedie l as vedea la nesfarsit

| kentu explică:

Va multumesc big grin