| anonim_4396 a întrebat:

Ce frumos, pacat ca unii o distrug http://www.220.ro/faze-tari/Paradisul-E-Pe-Pamant/TvnhjS vnwl/, oare va fi la fel peste cateva sute de ani?

6 răspunsuri:
| BellaSomerhalder a răspuns:

Presimt ca, peste cateva sute de ani, in locurile acelea vor da babele cu sapa printre mii de sticle de cola uzate si prezervative folosite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pământul este minunat... păcat că este populat!

Dacă mâna omenească nu ajunge acolo în scopuri distructive, sigur că va rămâne aşa!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca sa mergem acolo, macar sa fie o vizita de relaxare, pacat ca nu toti gandesc asa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aş vrea să rămân acolo pentru totdeauna, nu doar în vizită. Acele locuri sunt minunate!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Erau odata si locurile pe care calcam noi acum, si vezi unde au ajuns. Daca mai punem piciorul si acolo...

| Brittanie a răspuns:

Frumos! Dar e natura iar noi stam la oras si la blocuri.Nu cred ca vom vedea asa ceva.