| dyana_2819 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre bloody mary?
a incercat cineva ritualul?
daca da ce a patit acea persoana?

7 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

Am incercat eu ritualul cu bloody mary, ala cu votca si suc de rosii laughing

| dyana_2819 explică (pentru freakazoid):

Am auzit de multe ritualuri in care trebuie sa mg in baie si sa spui nu stiu ce cuvinte da de asta nu am auzit
mil poti explica?

| CastorR a răspuns:

Nu mai crede in tampenile astea, faza cu ritualul a fost inventata de un copil ca sa va sperie. Caci legenda este adevarata.
Mai tin minte si eu cand ma gandeam la bloody mary, si am incercat.
Culmea, nu s-a intamplat nimica big grin.
Deci lasa prostia asta.

| adisuper a răspuns:

A murit de ras.Adica astepti 2-3-4-5 minute sa apara, nu apare, si dupa aia te apuca in ras isteric 10 minute fara sa te poti opri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Am văzut un clip cu bloody Mary, este o pierdere de timp.

| AsX a răspuns:

Mda... Bloody mary e joaca de copii, am citit eu o carte(am auzit ca este printre cele mai horror carti) in care dupa ce o citeai te punea sa te duci sa pui urechea la tocul usii dupa care sa spui nu stiu ce cuvinte si simteai cum iti respira satana in ceafa... Aia da carte de groaza, iti spun ca nu am mai iesit cateva zile bune afara dupa ce am facut "ritualul".

| VenomMist a răspuns:

Am incercat ritualul am stat o ora si nu a venit nici dracurolling on the floorrolling on the floor