| Elena9328 a întrebat:

Ce înseamnă când un om îți spune că i pasă de tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te bucuri pur și simplu?
Nu te mai gândi atât de mult, în viață găsești oricum prea puține persoane cărora să le pese.

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vrea sa mori

| OnuOnulică a răspuns:

Adică că ține la tine și are sentimente pentru tine.

| Sn4k3 a răspuns:

Ca ii pasa de tine laughing.

| peperonies a răspuns:

Inseama ca acelui om ii pasa de tine.

| Elena9328 explică:

E baiat. Si problema e ca l-am intrebat "de ce" si a zis ca nu stie.A ocolit totul.:/

| RAY a răspuns (pentru Elena9328):

Ca i place de tine

| Aberdeen a răspuns:

Sunt două variante: fie îți spune adevărul, fie te minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca a spus ca ii pasa de tine.
Daca o sa fie alaturi de tine cand o sa ai nevoie de sprijin inseamna ca a vorbit serios.

| ABCD122 a răspuns:

De ce-ti pasa asa mult ce inseamna? Stai cu orele si te gandesti ce inseamna: poate te place, poate nu.El stie! Bafta!-.

| Paulvasile10 a răspuns:

Depinde de situatie,daca e fata, atunci insemna ca pur si simplu iti e alaturi si ii pasa de tine, daca e baiat, cam la fel, dar poate fi si chestia ca te place

| eudoareuu a răspuns:

Ca ii pasa de tine.
Sau daca e baiat poate insemna si ca te iubeste. Depinde.

| Silvianus a răspuns:

Inseamna ca i s-a terminat creatina si vrea sa ii iei alta... Oare ce naiba ar putea insemna?