| WeLLy a întrebat:

Ce inseamna fundita big grinbig grinbig grin?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Fundita inseamna "raspuns castigator".
Cand pui o intrebare, ti se raspunde la ea de obicei si alegi din raspunsurile pe care le-ai primit cel mai potrivit raspuns.
Succes:X

14 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Mata asta inseamna

| DakotaRoyse a răspuns:

E ceea ce dai daca primesti la intrebarea ta un raspuns satisfacator, si e ceea ce primesti daca cel care a pus intrebarea considera raspunsul tau destul de bun ca sa-i satisfaca nevoia de curiozitate. Fundita? big grin

| carminaburana43 a răspuns:

Cel care posteaza o intrebare da funda acelui raspuns care ii place cel mai mult dintre cele poe care le primeste la intrebarea respectiva.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Inseamna sa acorzi raspuns castigator, utilizatorului care ti-a raspuns cu ai vrut tu la intrebare.

| Sinedd a răspuns:

Cel care a pus intrebarea in semn de "multumesc" ii ofera unui utilizator o fundita, adica raspuns castigator(raspunsul cel mai bine formulat)!

| Zoki a răspuns:

Fundita este raspunsul pe care il declari cistigator, se afla in partea dreapta la fiecare raspuns uite acum >.>>>
numai bine... happy

| aaaa12345 a răspuns:

Buna daca vrei sa stii ce inseamna sa la profilul meu si vezi ca am ai scris intrebari raspunde cu un raspuns bana da sau nu si vei primi o funda si daca ai cam 500 funde poti fi expert TPU

| AAAA31 a răspuns:

Raspunsul castigator

| emm a răspuns:

Un fel de premiu, pentru ca te'a ajutat raspunsulwinking
uite asa dai funda:
dupa ce te'ai logat te duci acolo in stg la tabelu' ala unde ai tu datele si toate alea gen "edit profil, int mele" etc.
dai la intrebarile mele, dai pe o intrebare, iar, sub fiecare rasp primit ai o fundita gri, jos, in dreapta.
dai pe ea si se face portocaliehappy
adica ai dat funda. poti da doar unahappy

bye:!:*

| sweetlollypop a răspuns:

Un raspuns castigator. in partea dreapta a raspunsului apare o fundita gri dar care, daca dai pe ea click se va transforma in portocalui de exemplu: tu o sa imi dai mie fundita acum.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Tu pui o intrebare noi te ajutam si raspunsul care il vrei ii dai fundita in semn de multumire, rasplata.La fieare raspuns al dieferitelor persoane este o fundita. Poti da doar o fundita la fiecare intrebare si persoana. Sper ca te-am ajutat!

| elenush_6230 a răspuns:

Pai fundita inseamna atunci cand tu crezi ca cineva ti dat cel mai bun raspuns ...pe care tu l-ai intelees cel mai bine ...nu imi dai si mei una? tongue

| Dana a răspuns:

Pai cand pui o intrebare ceilanti iti raspund si tu alegi cel mai bun raspuns raspunsurile au un dreapta lor o pamblica o fundita si raspunsul care ti-a placut sau te-a ajutat cel mai mult apesi pe funda! Ca un fel de premiu adica ca as vrea eu sa imi dai mie! dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica-i un fel de premiu, multumire pentru raspunsul bun pe care l-ai dat. Blablauri de astea.