| Natyyyyy a întrebat:

Ce jocuri va jucati voi pe afara? La cel mai fain joc dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Buna, pai ascunsa,omul negru,prinsa, ouale rosii, castelul, volei, si cu cartile... sper ca te-am ajutat funda?

7 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Fotbal.
Carti.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Am facut un concurs de taiat lemne cu prietenii. Ideea noastra a fost preluata si uite ce a ajuns:
http://www.youtube.com/watch?v=-sbCsAXAtBg
Numai ca la noi premiul era in gume Orbit.

| Natyyyyy explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Eu nu cred ca e bine, si acesta nu e un joc!

| StopShowingOff a răspuns:

Lapte gros, capra noua.

| DeluxeGroup a răspuns:

Sticluta(pe saruturi)

| AleXxX1o a răspuns:

Parerea mea cele mai faine jocuri pe afara : Mata ascunsa, aprinsa, catarata, inghetata sau lupu si culorile. Nu stiu ce sa zic astea sunt jocurile copilariei big grin

| Violetta001 a răspuns:

5 ori 2 10 ali