| BirisLavinia91 a întrebat:

Ce lucru recomandați de acasa? fără cosmetice

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Recomand videochat - adica sportul pe care il practica toate tarancile de la Vaslui (inlocuiti acest frumos judet cu oricare altul) cele care au descoperit ca trecerea de la casa de chirpici in care au copilarit, la apartament de lux in Bucuresti, se poate face fara sa te chinui prea mult in viata, fara scoala si certificari complicate, fara sa ai un program riguros la serviciu, fara stres, fara sa fii cineva!
Videochat >prea bun prea ca la tara
Rog sa luati aceasta recomandare ca pe o simpla fictiune, insa cam asta fac fetele cuminti de acasa in ziua de astazi

| Alexm333 a răspuns:

Promovare online, etc; trimite un email la alex_nb93@yahoo.com pentru detalii