| MrsBrunetzyka a întrebat:

Ce note ati luat in teze?

Răspuns Câştigător
| Teils a răspuns:

Sunt in clasa a 7a si am luat la romana : 8. 40, iar mate nu ni le-a adus dar nici nerabdator nu sunt laughing

15 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu numai la romana imi stiu nota. 9, 50 adica 10 :d [ am dat teza de genu` ca la examen si a fost usor love struck ].

La geogra cred ca o sa iau 10 :d.

Iar la mate laughing nu stiu thinking 4-5-6 sau 7 rolling on the floor.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Romana: 10
Mate: 8
Istorie: 10

| Jello a răspuns:

10 la amandouaa ^^

| Dreamy a răspuns:

Romana: 10 (9, 50)
Mate:10 (9, 50)

| レクス a răspuns:

Romana:9, 50(10) si la Mate:9, 30

| Unique_8782 a răspuns:

Ce te int?happy

| andreilucian2010 a răspuns:

Am luat 9 la mate si 8 la romana

| alexandramarya a răspuns:

6 si 6 subiacte de clasa a 8-a la clasa a7-acrying

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Mate 9, 75->10
Romana 10[fix]
Tu?

| Semy_6934 a răspuns:

8 si 8

| juNkie a răspuns:

Romana : 9, 75
Mate : 9, 60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teza la mate : 8, 30
teza la romana : 9

Dar la teza la mate ne mai da un punct in plus, deci :

teza la mate : 8, 30 + 1 = 9, 30
teza la romana : 9

Funda, te rooog mult! Si in caz de orice (in caz ca-mi dai funda ) Multumesc mult!

| undercover_4494 a răspuns:

Ma bucur pentru voi, dar am curajul sa ma consider un om de treaba chiar daca am luat note mici: La fizica am luat 5 chiar daca am copiat 2 pagini, o sa dau vina pe profesoara, iar la matematica am avut 3 puncte din oficiu dar am luat 3, daca dau iar vina pe profesoara nu o sa ma mai creada nimeni ca e vina lor...Insa la romana chiar am invatat dupa cativa ani in sfarsit am invatat pentru teza la romana, dar inca nu le-a aduslaughing

| Mihaela13 a răspuns:

Romana:10
mate:9

[pS: sunt in clasa a 7-a; d]

| ɐunʇzɐ a răspuns:

Eu la rom am luat 7, 45cryingcrying si la mate 9, 20cryingangry