| IrinaIvashkov a întrebat:

Voi ce note ati luat la teze?

10 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Sunt la filo intensiv engleza intr-a 9a.Pana acum am dat doar latina, la care am luat 8, engleza, la care am luat 9, si romana, in care am scris de 10.La istorie dau vinerea viitoare, ma astept la 8-9 ca imi place cat de cat.Tu ce-ai facut?happy

| wintage a răspuns:

Sunt a 11-a la mate-info :
Informatica-10
Romana-9
Biologie-9
Matematica-in 6 decembrie am

| Alexalice10 a răspuns:

10, 10, 10...glumeam, ni mi le-a adus încă.

| Day19 a răspuns:

Eu am luat 10 la romana si la mate am luat 8, a fost teza foarte grea!

| AoiTori a răspuns:

Eu sunt la liceu si am dat teze la romana, matematica, fizica si biologie: 8, 9, 9,10

| Seby80 a răspuns:

La mate 9, la ro 7 si la geografie tot 9...

| ღAndreღ a răspuns:

BUnahappy
Eu am luat 10 la geografie, 10 la romana, iar la mate nu stiu ca nu ni le-a adus inca.

| Peppy a răspuns:

Am Luat 10 la romana si 7 la mate(naspha).In cls a 5-a am luat 10 la mate.(acum sunt a 7-a)

| DeeaRaawr a răspuns:

Buna.happy
Eu am luat 10 la romana, 10 la istorie.love struck [sunt a8a]
Iar la mate abia am dat.o ieri dar a fost nasol.straight face mai mult de 7 nu iau. sau 6.big grin

| glossyna2999 a răspuns:

100 puncte la romana