| MiRu99 a întrebat:

Ce nume sa-mi pun la facebook?
P. S: m cheama miruna si sunt nascuta in 99 (dupa profil se vede)... a, nu vreau nume de pitipoance.
scuze pentru categorie. fundita

16 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nici1, facebook pute, e un ***

| AnemonaP a răspuns:

Mirunika ta
Miruna Scumpik
dar te sfatuiesc sa-ti pui numele real fiindca doar asa te gasesc prieteniiwinking

| paul21 a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa-ti pui numele tau real. Cred ca 95 % din utilizatori au ca nume pe profil numele lor adevarat. Astfel, vei fi mai usor de gasit de prietenii tai. Daca vrei pune-ti o porecla(pseudonim) care va fi scris in paranteza dupa numele tau. Exista chiar si niste campanii pe Facebook, impotriva numelor false(de cocalari si pitipoance). Deci, daca nu vrei sa pari unul dintre ei, iti recomand sa iti pui numele tau real...
Numai bine! O seara buna!

| Reek54 a răspuns:

Mda. si vad ca nu se opreste invazia de copii pe acest site.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Daca nu vrei nume de pitipoance cum au toate, iti sugerez sa iti pui numele adevaratwinking

| Bellatris a răspuns:

Numele tau adevarat, scumpa. Cum se tot repeta pe acest site, Facebook-ul nu este ca Hi-5-ul.

| DarkShina5566 a răspuns:

Miruna liniuta sau mirunel laughingwinking
sau miruna nouazeci si noua, miruna luna luna

| crisbebe a răspuns:

Miru99
Myrrunika, Mira, MMyruna, Myyru, The Myru
girl_miru, miru_pink(sau culoarea preferata), miru_na
, the_girl. miruna

| crisbebe a răspuns:

Funda la nimeni? degeaba mai astepti raspunsuri ca nu o sa mai primesti pentru ca ai primit cand intrebarea ta era pe prima pagina dar acum nimeni nu se mai duce pe a 20-40 pagina

| Gabriel1 a răspuns:

Miru Laptareasa.
Miruna from the belt.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Pe facebook nu se pun nume de ''printese'' de alea se pune numele de familie si numele mic iar daca nu iti place omoarate

| LeBronJames2013 a răspuns:

Miruna99 e cel mai bun nume.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Miruna si numele tau de familie.Doamne,doar nu ti-ai pune id-ul de mess ca nume de Facebook. laughing

Sper ca te-am ajutat happy

| Priss99 a răspuns:

De unde esti? adica din ce oras?

| cristina6666 a răspuns:

Pai poti sa pui un nu asa miruna_miru_mrn (mrn prescurtare de la miruna) sper ca te-am ajutat... fundita big grin

| tripleM a răspuns:

Numele REAL sa ti-l pui (toata lumea face asta, si eu la fel am facut)...asta face un om normal la cap. Facebook nu e Hi5 sa iti pui nume de cocalari si pitzipoance... sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta!