| needyou a întrebat:

Ce o sa faceti in vacanta de vara?
funda la primul raspunswinking

Răspuns Câştigător
| frisca a răspuns:

O sa ma distrez.:X

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

O sa plec la mare o saptamana apoi cred ca voi sta cateva zile si la bunici si dupa acasa. Tu?

| Millanteria a răspuns:

Merg in tabara, la Baile Felix si apoi merg la Sovata la piscine[p`acolo]. Oricum, abia astept!

| maya1030 a răspuns:

Ma duc cu clasa in tabara...tu?:*

| PauPaula a răspuns:

Eu o sa merg la bunici la tara si probabil in tabara cu cativa coleg:Xwinking

| PauPaula a răspuns:

Eu o sa merg la bunici la tara si probabil in tabara cu cativa colegi:Xwinking

| andrey98 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cred ca ma duc la mare in strainatate, la tara:Xlove struck ies cu prieteni prin oras, la munte etc...

| needyou explică:

Eu nu stiu...probabil ceva plictisitorlaughing