| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Ce parere aveti de acest pc, merg cele mai noi jocuri?
Intel ® CoreTM i5 2500K 3.3GHz, 4GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, ATI Radeon HD 6770 1GB...

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Vor merge, dar nu toate al detalii maxime.Placa video cam trage putin in jos procesorul. Daca cumva vrei sa faci pc-ul pe bucati, recomand o placa video masi buna.

| MicutzBlondutz a răspuns:

Tatal meu lucreaza in calculatoare si l-am intrebat ce jocuri ar merge el mi-a raspuns astfel:

-Merg unele jocuri dar nu toate pentru ca n-ar suporta PC-ul si sa nu deschizi 3 sau mai multe pentru ca ti se va inchide