| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Care pc e mai bun pentru jocuri?

1. Sistem Desktop Serioux Extreme, cu procesor Intel ® CoreTM i5 2500K 3.3GHz, 4GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, ATI Radeon HD 6770 1GB

2. Sistem Desktop Serioux Extreme V7, cu procesor Intel ® CoreTM i5 2500K 3.3GHz, 4GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, ATI Radeon HD 6770 1GB

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt singurul care a observat ca sunt identice? Singura diferenta e V7 ala la al doilea.

| FunkyPeach a răspuns:

Fra,daca vrei ceva mai ieftin poate te intereseaza pc meulaughing da-mi pm daca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul,desi sunt asemanatoare, vad ca la primul are un tb hdd.
funda?