| Villy0po a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii/baietii care se epileaza la subrat?

16 răspunsuri:
| Vögeln a răspuns:

Mi se pare normal...
numa sa nu vad baietii care fac acelasi lucru pe picioare!:-&:-&laughingrolling on the floor)

| AmandytaErhan a răspuns:

Adica? toti se epileaza la subrat (cel putin asa stiu eu)

| antimulte a răspuns:

Ca se ingrijesc.

| midiots a răspuns:

E indicat sa faci asa cevalaughing, nu serios...tu vrei sa vezi la fiecare om care ridica mana o jungla? Iti recomand sa te razi la subrat ca sa nu ajugi "tarzan"

| Tania a răspuns:

Sa o faca mai des si sa foloseasca deodorat!
Am o parere buna.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Am o parere buna. Inseamna ca tine la igiena lui, se ingrijeste happy

| Windswept a răspuns:

Daca e prea mult.pentru un atlet de exemplu poate fii foarte enervant.Dar cu epilarea definitiva.eww nu sunt de acord.Nici macar pentru femei.

Răspuns utilizator avertizat
| ionu0k9 a răspuns:

Aia care se epileaza dupa mine nu mai sunt barbati si sunt :femei:

| Diaste a răspuns:

Pai in general fetele nu prea apreciaza barbatii cu par sub brat...deci o parere buna

| AlexandraSmiley a răspuns:

Foarte bine faci! Nu sta ca nespalatii cu padurea aia la subrat[:-&]

| IonutDaniel21 a răspuns:

Ce e asa ciudat in asa?
E ceva foarte firesc si tine de igiena personala a fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul la subrat arat scarbos!:-& Mi se face si scarband imi imaginez ca isi pune unu mana dupa gatu meu cu parul ala...rolling on the floor)laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

laughinglaughinglaughingmie se pare ceva normalraised eyebrows

| YouAreMyObsession a răspuns:

Hmm cu siguranta o parere mult mai buna decat cei care isi fac codite impletitee din parul de la subrathappy:*

| scutasu a răspuns:

Baieti care se epileaza la subrat e foarte bine ca se respecta pe ei insusi