| Ollykaa a întrebat:

Ce parere aveti despre Ian Somerhalder?

Ap. nu vreau pareri gen "Mirific", "Superb". Sau chestii de obsedatehee hee

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

laughing... E frumos, joaca bine, are un zambet aparte nu stiu cum il face ca nu l.am mai vazut la nimeni si joaca in the vampire diaries deci imi place laughing...App. nu sunt obsedata.laughing

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Imi place rolul pe care il joaca in The vampire Diaries.L-am vazut jucand si in Pulse.Ca actor,pana acum nu m-a impresionat, astept sa vad mai multe roluri jucate de el.
In rest, arata foarte bine (are niste ochi superbi) day dreaming.Mi se pare o persoana foarte carismatica si amuzanta.

| winchesters a răspuns:

Ian Somerhalder.ce sa spun despre el.
Este actorul meu favorit, joaca de nota 20, are niste ochi superbi si un zambet de milioane.

| iacobitza a răspuns:

Ian somerhalder este un actor foarte bun in primul rand imi place cum joaca foarte mult in lost avea un pers pozitiv iar in the vampires diaries e pers negativ si ambele i se potrivesc de minune.stie sa se adapteze in orice situatie.ii plac foarte mult animalele ceea ce mi se pare foarte dragut avand in vedere faptul ca e baiat si de obicei baietlor nu le place decat p... oricum arata si farte bine a pozat si pentru gucci.Mie mi se are ca e un om de nota 10

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Imi place cum joaca in VD (unicul serial in care l-am vazut)...si binteinteles ca e foarte frumos :X.
...anyway imi place mult personajul Damon laughing.Nu prea stiu ce parere de Non - Obsedata rolling on the floor poti sa ai despre o persoana pe care nu o cunosti deloc (in afara de : joaca bine,talentat,frumos etc laughing ).
Cred ca m-ai repede pot sa iti spun ce parere am despre Damon pe care,ca sa zic asa, "il cunosc" (si cred ca toate persoanele care se uita la VD "il cunosc").
"il cunosc",adica stiu mai multe despre el, despre personalitatea lui etc.
Ai prins ideea, nu?winking

| Bitsuu a răspuns:

E super dragut, joaca f bine si moor dupa zambetul lui day dreaming...si ochii aia asa de faini =p~

| Iris96 a răspuns:

Cred ca este un actor foarte bun si este si dragut, dar ce conteaza cel mai mult e ca este un actor foarte bun