| Ibbesul a întrebat:

Ce parere aveti de Ian Somerhalder? happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Un actor complex?, perfect în rolul din TVD (unde creează un frumos și interesant personaj în nuanța întunecată a acestui serial, iar dispariția lui din peisaj, în final de sez.5 a produs un vacuum și o tensiune chiar și între personajele implicate), mai mi-a plăcut în Lost, mai puțin în The Rules Of Attraction (2002),iar în altele și mai puțin, dar cazul nu-i închis.Va fi interesant de privit în continuare, deși cred că relația lui cu TVD-ul este unică.

2 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Asta e o întrebare capcană? Păi, i buuun. laughing. Sau cel puțin ochii lui sunt faini :3. Ce părere poți să ai despre un actor, producător, model și ce o mai fi? Are talent. Și îl poți aprecia pentru că pune suflet în ceea ce face.

| OnuOnulică a răspuns:

Fan TVD? laughing
E un actor foarte bun care arata bine si are tot ce ii trebuie...un actor de nota 10 ce merita apreciat.
Eu ma bucur ca l-am mai vazut si in alte filme/seriale in afara de TVD happy