| MihaiN1 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Sims 3, merita sa ma apuc sa joc?

Multumesc anticipat!

Funda!

9 răspunsuri:
| r4uL a răspuns:

Intr-un fel merita. dar daca nu vrei sa te plictisesti adica ...pers de care ai grija in joc vrea la baie... o duci la baie apoi vrea sa manance, cat mananca vrea iar la baie, foloseste niste parole. Si iti sugerez jocul sims 3 - late night. Este mult mai interesant, poti face mai multe lucruri, si poti sa fii vampir in joc.

| VIRUSX a răspuns:

Nea mai misto sa te apuci de saw video game

| Mangoo a răspuns:

Salut.

Pe mine, sincer, nu m-a impresionat. Multi prieni spun ca e naspa. Eu in locul tau l-as incerca totusi, poate tie o sa iti placa...

Pa.:*

| Ralucutzzza a răspuns:

Da, e foarte frumos :X:X:X eu nu stiu prea bine cum sa ma joc adica sa pot sa ajung mult mai departe sau chestii din astea de obicei imi iau o cassa si ma joc in ea pana ma plictisesc...laughing in rest e foarte fain.

| CristianoRonaldoNO1 a răspuns:

Da este interesant jocul, poti sa faci ce faci in realitate

| AℓєLoveD a răspuns:

Da merita
ii super fain
Funda?

| costelus907 a răspuns:

Daca este online da.

| AlexandruVlad432 a răspuns:

Salut, jocul e misto, dar devine plictisitor cu timpul...

| mbzba a răspuns:

Eu zic ca merita, este mult mai interesant ca sims 2