| lol1232 a întrebat:

Ce parere aveti despre parul lung tuns in scari?

Răspuns Câştigător
| alexa_4370 a răspuns:

Foarte tare o sa. ti stea big grin

7 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

Eu cred ca arata genial, pentru ca l`am avut si eu asa si mi-a placut f mult.big grin

| Alecsandraa97 a răspuns:

Mie una imi place, asa sunt tunsabig grin si mie cam cret, ca e un pic naturalhappy

| MonkeY a răspuns:

Pai pentru unii ii sta chiar bine sincer sa fiu mie chiar imi place
PS nu is fata

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte ok si la moda

| Ella_1816 a răspuns:

Mie imi place

| Sharp a răspuns:

Hmm.nu am idee dar totusi nu stiu ce ii asa fain sa purtati parul lung la baieti ma refer, vi lene sa va faceti freza? ca normal de aia isi lasa baieti parul lung sa nu isi m-ai faca freza...

| HE_8281 a răspuns:

Si eu asa vreau sa mi-l tund!happy