| sori8991 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul The vampire diaries? si despre serialul paralel The originals?

6 răspunsuri:
| Static a răspuns:

The Originals are potential mai mare fata de Vampire Diaries, avand in vedere ca are mai putina drama, triunghiuri amoroase, sentimente ranite si inimi frante. Sa speram ca nu se va transforma intr-un cliseu total. big grin

| AnneMarieR a răspuns:

Serialul The vampire diaries este foarte super, este cel mai bun serial pe care l-am vazut...

| sori8991 explică (pentru AnneMarieR):

Ce parere ai despre cuplul damon si Elena

| AnneMarieR a răspuns (pentru sori8991):

Cred ca este mai reusit decat cuplul Stefan si Elena

| TuRqOiSe a răspuns:

The Vampire Diaries este un serial super fain, iar The Originals la fel

| FS a răspuns:

Imi plac amandoua, sunt o mare fana, desi mai sunt si alte seriala super happy