| maryposa a întrebat:

Ce planuri aveti pentru weekend?

Răspuns Câştigător
| andreig a răspuns:

O iesire la iarba verde, un gratar daca este soare cu prietenii...muzica distractie ..la un rau..si o plimbare cu bicicleta pe un drum de tara!

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu.Pana atunci ma mai gandescwinkingU ce planuri ai?big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ma duc la munte de vineri pana duminica (la Sebisel- pentru cei care cunosc zona)

auran
| auran a răspuns:

Deja...pai as sta acasa, pentru ca dupa curatenia de sambata voi fi obosita dar, sigur nu mai scap de soacra-mea de data asta...

| greg a răspuns:

Cred ca ma duc la strand sambata, deocamdata atat am programat. U? happy

| EUSIATIT a răspuns:

Cine are bani pleaca cine nu sta acasa. Asa ca eu voi... sta acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Deja vine weekend-ul?
Păi dacă e așa o să dorm, merg la plajă peste zi și noaptea bântui prin clubluri și discoteci.
Doamne, ce frumoasă este viața!
Pa, pa.