| alexandradlr a întrebat:

Ce planuri aveți în weekend frumoșilor?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Realism direct din fotoliul de gamer...
https://www.youtube.com/......tps?/watch
Sursa PS5 4K grafic - pacat ca nu merge bordul de tren conectat, era brici daca se puteahttps://images.app.goo.gl/gGeF8oQwLcR5tTBS7

| RAY a răspuns:

Sa fac bani, alt plan nu am

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa pregatesc cina saptamanii.

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oooo, asta suna interesant thinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Da da, deja sunt la partea a doua big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Felicitari, cel putin te distrezi (:

| Apokales a răspuns:

Iti spun doar pentru ca mi-ai zis ca sunt frumos.
Vreau sa depun cateva CV-uri online, sa vad un film, sa fac ceva miscare, sa mananc si sa ma odihnesc.

| 1997onur a răspuns:

Muncă și când vreau sa ma relaxez sau sa fac sport tot la muncă ma duc nu suport deloc sa stau acasă

| 1997onur a răspuns:

Am uitat sa spun ca doar Duminică am liber și duminică ies pe afară ma plimb peste tot și mi-au shaorma mai merg in parc alerg Ascult muzica pe Youtube ma uit dacă jador a scos o muzica noua și ma plimb peste tot

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

laughing

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

Cei ma de ce razi laughing)

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

Forneti cu gem sau forneti cu cascaval? laughing

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu ma pune sa aleg ( pai totul a început așa

mergea acasă de la muncă și am zis să-mi iau niște forneti cu cașcaval miera foame pana acasă mai aveam ceva de mers și nu mai aveau forneti cu cașcaval ( si aveau doar forneti cu gem și am zis să-mi dea de 20 de lei și erau bune rău mi-am loase și un energizant rokstar rece și mi-am dat seama ca laughing)) când mi-e foame forneti cu gem îmi iau și când sunt puțin supărat forneti cu cașcaval im iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa merg la biserica laughing

| TheStrategist a răspuns:

Să citesc.

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Sa invat pentru teza

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns:

Sa termin un proiect.