| Sara2 a întrebat:

Sambata dupa amiaza! miez de weekend! ce planuri aveti in acest weekend?

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Eu nu am niciun plan, dar altii /foarte multi mei prieteni/ stiu cat se poate de bine, cum sa-mi ocupe timpul liber, dar culmea ma simt foarte bine atunci, cand ma vor alaturi de ei. Sincer vorbind, sunt foarte tineri si de incredere! Multumesc Bunului Dumnezeu ca-i am alaturi. Apropos! Abia m-am odihnit dupa o foarte frumoasa pretrecere de vineri spre sambata.

| anonimmmmm a răspuns:

Stau acasa, fac ordine, mancare si ma relaxez alaturi de TPU.big grin