| Clauditza a întrebat:

Ce pot sa fac ca la o intrebarea sa nu mai primesc raspunsuri?

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

N-o mai pune!

| Andreea_7493 a răspuns:

Te gandesti dinainte si nu o mai pui.Simplu si frumos, nu? Nu cred ca incalzesc pe nimeni funditele laughing

| Clauditza explică:

Pai am primit destule raspunsuri cam 36 si nu mai vreau sa primesc.

| Clauditza explică:

Pai am primit destul ajutor oare daca dau fundita o sa continuie sa mai raspunda?

| Muffins a răspuns:

Sa-ti stergi contul...

| madalykuka a răspuns:

Nu te mai uiti...

| franck2222 a răspuns:

Uita de ea sau nu mai citi raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci dc pui intebarea daca nu vrei raspuns thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai decis sa pui o intrebare, ai avut nevoie de ajutor. Acum ce faci, il respingi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! nu pune intrebari

| wikisor a răspuns:

Aolew.doamne mai roxy sunt noua dar am intrat des pe forum, dar nu am vrut sa-mi fac cont pana cand am vz intrebarea aia cu fitelelaughing doamne deci chiar vrei sa demontrezi ceva?laughingpfff intrebarea daca nu iti mai este de folos nu te mai uiti la earolling on the floor