| cookie01 a întrebat:

Eu chiar nu inteleg persoanele care, dupa ce primesc raspunsuri (unele chiar folositoare), sterg intrebarea. Voi ce credet?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Daca e o intrebare prea personala, e ok sa o stearga, poate a rezolvat si ii e rusine sa o lase acolo.
Dar sunt unele chiar folositoare si pentru altii si nici eu nu vad rostul in a le sterge, dar asta e. Intrebarea lui, face ce vrea.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa dispara funda sau nu le mai e utila intrebarea.

| neutrino a răspuns:

Este dreptul lor privat si regulamentar.

| cookie01 explică (pentru neutrino):

Da dar ceilalti se straduiesc sa le dea sfaturi bune si nici macar nu lasa intrebarea, ca poate mai are nevoie cineva de acele sfaturi.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Din cate stiam, intrebarea nu poate fi efectiv stearsa decat de admini. Daca userul o sterge intrebarea ramane cu autor Anonim. O intrebare dispare si daca se apuca doua persoane s-o raporteze, cu sau fara motiv.

| Lorde92 a răspuns:

Pai unii pun intrebari aiurea doar ca sa se distreze pe seama altora sau ca nu au ce face, cate am vazut pe site-ul asta si apoi le sterg ca sa nu le vada altii sau sa puna altele. Cam asa sta treaba pe TPU.