| biancaaioa a întrebat:

Ce pot sa fac cand ma plictisesc? Si plz fara idei de genul: citeste, uita-te la filme/seriale, iesi cu prietenii. etc

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este bine sa ai un hobby.Incearca sa te ocupi de diversificarea plantelor de apartament, de gastronomie, de confectionat anumite obiecte, de sport.

| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti temele de vacanta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Faci un copil si nu se mai plictisesc nici vecinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plânge-te că te plictisești.

| Lands0fMancunia a răspuns:

Iti faci un prieten si faceti gangbang.

| Nyy2003 a răspuns:

Practica un sport!

| Mih4IxD a răspuns:

laughing) imi place cum ai dat laoparte cam tot ce e interesant si destul de ok pentru cam. orice persoana. Plimba-te, fai drumetii, apuca-te de un sport si n-o sa te plictisesti + ca ajuta la sanatate si aspect.

| anonim000x a răspuns:

Desenezi
Te dai ci skate-ul /rolele /bicicleta /ce ai
Incerci diferite moduri de a-ti face parul(daca esti fata)
Te uiti prin dulap si incerci sa te imbraci in diferite moduri (cocalar, fitos, piti etc)