| Robby9812 a întrebat:

Ce poti face ca superstar pe stardoll in plus de un membru normal?

3 răspunsuri:
| ShanixRRS a răspuns:

Primesti stardolari, ai dreptul la mai multe camere, poti sa faci cadouri luxoase prietenilor tai si poti sa ai acces la alte cuafuri si de obicai alti jucatori de viziteaza si pentru ca esti superstar dar de implor funda. Sper ca ti-am fost de ajutor

| AdeleEmme a răspuns:

Poti sa mergi la petreceri, primesti mai multe camere, poti sa-ti cumperi mai multe haine etc.Eu sunt si e tare fain!

| Robby9812 explică (pentru AdeleEmme):

Buna! M-am facut superstar pe stardoll. Vrei sa fim prietene pe stardoll? Ma cheama Ashleycoolgirl3.