| คlєxヅ a întrebat:

Ce povesti horror stiti? Dar povesti din astea bune,nu conteaza daca inventati,sau daca luati de pe alt site macar spuneti de unde ati luat, dar fara spectru ca nu mai merge. Si fenomene stranii si eu urmaresc.

Răspuns Câştigător
| SpartaGirl a răspuns:

Buna! 1.Stii filmul Chuky?(cred ca asa se scrie) este foarte infricosator. Povestea cred ca o gasesti pe internet si sigur ii vei speria&impresiona pe prietenii tai!
2.Mai e filmul The Ring, de altfel tot infricosator (E cu o caseta pe care daca o vezi mori in 7 zile, suna telefonul etc.)
3.Intra pe youtube si cauta in engleza "Fenomenii stranii". Gasesti tu!
Bafta! :3

| คlєxヅ explică (pentru SpartaGirl):

Misto,rezist la din astea.

| คlєxヅ explică (pentru SpartaGirl):

Ceva filme de groaza cu satan sau din astea scary mai stii? Am de gand sa fac o lista si sa le incerc pe toate in fiecare zi.

11 răspunsuri:
| คlєxヅ explică:

Funda + Vot!

| mihaican a răspuns:

The Devil Inside

| SpartaGirl a răspuns:

Stiu ca este un film in care este o fata posedata... daca vrei sa stii cum se numeste sa-mi zici.

| SpartaGirl a răspuns:

Cauta pe youtube "Possesed".Nu stiu daca iti da filmul original (am uitat numele dar era ceva cu cuvantul "Posedat")O sa gasesti tu acolowinking

| SpartaGirl a răspuns:

Am facut o greseala de scriere:"Cu urmatorul cuvant" trebuia sa scriu.