| KinoAndreea a întrebat:

Ce programe de editat filme (pentru vloguri) stiti/folositi?

Răspuns Câştigător
| Lzz a răspuns:

Un program foarte bun in acest domeniu este SONY VEGAS..ai foarte multe optiuni de editare(efecte speciale, scrisuri etc.).Eu ti-l recomand cu caldura..acesta fiind si destul de usor de "manevrat". funda?

| KinoAndreea explică (pentru Lzz):

Chiar vreau sa iti dau funda dar vad ca nu imi apare sa declar raspunsul tau castigator... thinking Mai lasa un comentariu ...nu stiu.

| Lzz a răspuns (pentru KinoAndreea):

Cred ca e o problema de la ei..am facut contul abia ieri..nu stiu ce sa spun

| KinoAndreea explică (pentru Lzz):

Am reusithee hee Si mersi mult!

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sony Vegas.

| Florin_Daramus_1974 a răspuns:

Sony vegas.