| RealLife a întrebat:

Ce s-ar intampla daca o femeie ar lua Viagra si un barbat anticonceptionale?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Era chiar un banc pe astfel de tema! Femeii i-s-a intarit un picior iar pe barbat il manca in fund!

9 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Nu as incerca, laughing

| nuamPleaca a răspuns:

Femeile ar avea penis, baietii vagin big grin

| ATHOS a răspuns:

Nimic special. Se face tratament cu viagra si femeilor!

| αɳḍϋ a răspuns:

Nu ar avea nici un efect banuiesc big grin

da ia anceark si o sa vezibig grin

kiss

| cîrne a răspuns:

Si-ar pune intrebari stupide

| luciana200972 a răspuns:

S-ar petrece mari dezechilibre hormonale in cazul anticonceptionalelor, dc le-ar lua barbatii, deoarece ele se bazeaza pe hormoni, in cazul viagra habar am, dar stiu sigur ca nu se fol la femei, pentru femei sunt alte medicamente, deoarece suntem "2 specii diferite", adica dpdv hormonal nu ne asemanam iar viagra stiu ca stimuleaza si mentine erectia, iar din cate stiu eu ultima data cand am controlat femeile nu prea au organe care sa se "scoale" din somnul cel de moarte.

| Mariiia a răspuns:

Barbatii n-ar mai face copii smug

| Imm0rtal a răspuns:

Ar muri prostii ca tine.

| ShT3eFy a răspuns:

Bine zis