| OuikyGirl a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? Adica am incercat multe jocuri, carti si diferite medone si nimic! Dau FUNDA >>:: plz

Răspuns Câştigător
| danyz a răspuns:

Cred ca ai vazut deja Naruto/Naruto Shippuden, One Piece, Bleach si Fairy Tail. Daca nu ti le recomand, chiar daca au multe episoade. Daca vrei ceva cu mai putine episoade poti incerva asa:
-Beelzebub;
-Accel World;
-Another;
-Baka to Test to Shoukanjuu/Baka to Test to Shoukanjuu Ni!;
-Sword Art Online;
-Death Note;
-Code Geass/Code Geass R2; PS:Mai exista Code Geass:Akito the Exiled dar are doar un episod;
-Clannad/Clannad After Story;
-Deadman Wonderland;
-Highschool DxD/Highschool DxD New;
-Highschool of the Dead;
-K-Project;
-Kampfer;
-Kuroshitsuji/Kuroshitsuji II;
-Rosario+Vampire/Rosario + Vampire 2;
-Shiki;
-Soul Eater;
-The World God Only Knows/The World God Only Knows II;
-Toriko(inca mai apar episoade);
-HunterxHunter(inca mai apar episoade);
-Amnesia;
-Ao no Exorcist;
-BTOOOM!;
-CØDE:BREAKER;
-Dakara Boku wa, H ga decinai;
-Date A Live;
-Devil Survivor 2 The Animation;
-Guilty Crown;
-Karneval;
-Mirai Nikki;
-Psycho-Pass;
-Shigofumi;
-Tasogare Otome x Amnesia;
-Zetsuen no Tempest;
-To Love-ru/Motto To Love-ru/To Love-ru Darkness;
-Hataraku Maou-sama;
-Ixion Saga DT;
-Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu eu?;
-Suisei no Gargantia;
-Air Gear;
-Danganronpa The Animation9 este on-going);
-D.Gray-Man;
-Free!(este on-going);
-Kaichou wa Maid-sama!;
-Oda Nobuna no Yabou;
-Shingeki no Kyojin;
-Yu Yu Hakusho(este mai vechi);
-Monster(mai vechi);
Cam astea sunt cele pe care le-am vazut eu.Mai sunt multe alte anime-uri.Acum ma uit la Higurashi no Naku Koro ni.Mi-am amintit de Dragon Ball daca vrei sa vezi este foarte vechi si are multe episoade.Mai are doua sezoanbig grinragon Ball Z si Dragon Ball GT. Sper sa iti placa macar cateva si sa revi cu o parere.Succes in continuare!winking

8 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Mergi la tara la un prieten si duceti-va la pescuit,uita-te la documentare,iei in parc cu prietenii,plimba-te cu bicicleta sau rolele,editeaza fotografii, fa-ti un jurnal, uita-te cu prietenii la un film, ajuta-ti parintii, apuca-te de alergat.

| danyz a răspuns:

Uita-te la anime-uri, daca stii ce sunt alea si daca iti plac desigur. Daca vrei iti pot recomanda.

| OuikyGirl explică (pentru danyz):

Chiar te rogwinking

| OuikyGirl explică (pentru danyz):

M s muult am vazut tot Fairy Tail e foarte tare si tot cat e acum la SAO. happy

| danyz a răspuns (pentru OuikyGirl):

Cu placere!winking

| danyz a răspuns (pentru OuikyGirl):

Am uitat de doua anime-uri geniale.Unu se numeste Katekyo hitman Reborn(203 episoade + 1 OVA) si Hell Girl(3 sezoane), de care probabil ai auzit.

| danyz a răspuns (pentru OuikyGirl):

Cred ca ai vazut deja Naruto/Naruto Shippuden, One Piece, Bleach si Fairy Tail. Daca nu ti le recomand, chiar daca au multe episoade. Daca vrei ceva cu mai putine episoade poti incerva asa:
-Beelzebub;
-Accel World;
-Another;
-Baka to Test to Shoukanjuu/Baka to Test to Shoukanjuu Ni!;
-Sword Art Online;
-Death Note;
-Code Geass/Code Geass R2; PS:Mai exista Code Geass:Akito the Exiled dar are doar un episod;
-Clannad/Clannad After Story;
-Deadman Wonderland;
-Highschool DxD/Highschool DxD New;
-Highschool of the Dead;
-K-Project;
-Kampfer;
-Kuroshitsuji/Kuroshitsuji II;
-Rosario+Vampire/Rosario + Vampire 2;
-Shiki;
-Soul Eater;
-The World God Only Knows/The World God Only Knows II;
-Toriko(inca mai apar episoade);
-HunterxHunter(inca mai apar episoade);
-Amnesia;
-Ao no Exorcist;
-BTOOOM!;
-CØDE:BREAKER;
-Dakara Boku wa, H ga decinai;
-Date A Live;
-Devil Survivor 2 The Animation;
-Guilty Crown;
-Karneval;
-Mirai Nikki;
-Psycho-Pass;
-Shigofumi;
-Tasogare Otome x Amnesia;
-Zetsuen no Tempest;
-To Love-ru/Motto To Love-ru/To Love-ru Darkness;
-Hataraku Maou-sama;
-Ixion Saga DT;
-Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu eu?;
-Suisei no Gargantia;
-Air Gear;
-Danganronpa The Animation9 este on-going);
-D.Gray-Man;
-Free!(este on-going);
-Kaichou wa Maid-sama!;
-Oda Nobuna no Yabou;
-Shingeki no Kyojin;
-Yu Yu Hakusho(este mai vechi);
-Monster(mai vechi);
Cam astea sunt cele pe care le-am vazut eu.Mai sunt multe alte anime-uri.Acum ma uit la Higurashi no Naku Koro ni.Mi-am amintit de Dragon Ball daca vrei sa vezi este foarte vechi si are multe episoade.Mai are doua sezoanbig grinragon Ball Z si Dragon Ball GT. Sper sa iti placa macar cateva si sa revi cu o parere.Succes in continuare!winking

| StopShowingOff a răspuns:

Gaseste-ti un hobby, apuca-te de un instrument sau de un sport.

| MrCozzmin a răspuns:

Intra pe omegle.comwinking...