| AlliCe a întrebat:

Ce sa fac in vara asta sa nu ma plictisesc? Voi ce faceti?

9 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Eu o sa ma duc la Bucuresti, apoi la unchiul meu la tara.Citesc,fac exercitii fizice, ma uit la documentare tv., la emisiunea 360 de grade(pe b1 tv, sambata-16. 30 si duminica, in reluare-17. 30).

| emy a răspuns:

fa si tu asta! Si poti sa faci si ce a zis madalina18.

| Ilusion :X a răspuns:

Scoate-ţi prietenele la cinema, la mall, la suc.
Mergi pe-afară.
Sunt atâtea de făcut. Banuiesc ca o să fie foarte cald până la ora 16:00-17:00. Dormi! Nu-i destul că la ora 06:00 te treziai să mergi la şcoală! laughing

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai poti sa te angajezi undeva. Daca vrei ceva mai distractiv...
-mergi la strand(la mare sau la munte)
-fa farse la telefon
-deseneaza, picteaza
-sa iesi cu prietenii prin parc(ai grija la canicula)
-sa mergi la picnic
-organizeaza petreceri
-mergi cu prietenii la cinema/la suc/la mall...
-inscrie-te la niste cursuri(de dans, de pictat, de fotografie, etc.)
-joaca-te cu familia/prietenii Monopoly sau jocuri asemanatoare
-inventeaza jocuri noi
-intra pe mess
-cauta lucruri amuzante pe net
-creaza-ti un site/blog (posteaza intrebari pe TPU big grin )
-mergi in alte orase(sau tari)
-inventeaza bancuri, povesti, poezi
-uita-te la TV
-fa sport zilnic
-fa-ti hobby-uri
Etc! O vara frumoasa!

| Roberta00 a răspuns:

Ne dam cu curu pe razatoare!laughingrolling on the floor)

| unefillefrançaise a răspuns:

Salut happy
Poti sa te duci la bazin, sa faci plimbari prin parc, sa stai pe afara, sa mergi la iarba verde...sunt multe de facut. Trebuie doar sa fi creeativa happy

| MysteriousVIP a răspuns:

Eu ma duc la sala, la bunici, strand, Mare ...am ce face,,laughing

| laracroft a răspuns:

Oh.vara este cea mai frumoasa perioada.
Plimba-te alaturi de prietenii tai, jogging(ne scapam de kilogramele vicioasehee hee), bronzeaza-te, poti sa pleci la strand daca locuiesti intr-un oras, viziteaza locuri noi...petrece timpul alaturi de persoanele dragi...
Distractie placuta!

| madalina18_9318 a răspuns:

Angajeaza-te undevahee heeca promoter de exemplu