| salbaticu a întrebat:

Ce sa fac la calculator ca sa nu ma mai plictisesc?

5 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Pai sunt multe... Poti raspunde la intrebari pe TPU, poti pune intrebari pe TPU, poti citi raspunsurile pe care le primesti pe TPU laughing sau poti sa vezi un film, sa te joci un joc, sa vorbesti pe mess
sa asculti muzica, sa iti faci un blog de care vei uita in scurt timp, sa citesti bancuri si chestii amuzante, sa te uiti la filme haioase pe youtube...Etc

Răspuns utilizator avertizat
| Silvya18 a răspuns:

Asculta muzica,joaca un joc online, vorbeste cu cineva, raspunde la intrebari pe TPU... etc

| ToKen a răspuns:

Sa-l inchizi si sa iesi afara big grin

| anyancutza a răspuns:

Buna...poti privi un film, poti asculta muzica, poti canta, sa vb pe mess, joaca-te