| ErrChan a întrebat:

Ce sa fac acum pe calculator? Ca ma cam plictisesc sad

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vezi un film, ascultă muzică, intră pe un siteu de socializare sau răspunde la întrebări pe TPU.

| SAMM0603 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc i-au ceva de rontait, dar merge si fara si caut pe youtube desene vechi precum : tom $ jerry, copii de la 402, viata cu Louie (caterinca marelaughing) ..etc sau caut camera ascunsalaughing

| ErrChan explică (pentru SAMM0603):

laughing Hmm...interesant laughing

| SAMM0603 a răspuns (pentru ErrChan):

Uite aici o farsa. Ala zice ca vine sfarsitu lumii si toti care aud : Fuuugi :)))http://www.sport.ro/......lumii.html

| Ciufu a răspuns:

Fa'ti un Blog!
Fa'ti un forum!
Citeste Bancuri!
Uita-te la Vampire Diaries ( super tare)

Funda?

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Citeste o carte sau joaca-te ceva pe comp!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa te joci ceva, sa te uiti la un film care iti place sau cum a zis PlacereDeNeuitat, poti sa te uiti la Viata cu Louie laughing

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Uita-te la un film pe Filme HD sau joaca-te ceva.

| AlyAlx07 a răspuns:

Intraa pe Facebook.Mess,Skype sau sa te joci Metin2

| Sh4dowD3ad a răspuns:

Joaca-te Counter-strike 1.6 pgl!

| RamonaGirl a răspuns:

Poi in primul rand puneti castile in urechi! Punete si asculta muzica,care iti place tie. Uita-te la poze,citeste o carte, intra pe pizap si fa-ti poze, cauta poze pe net pentru desktop, joacate ceva, vorbeste cu cineva pe mess.Cam atat.Eu ti-am zis ce fac eu. Sper ca team ajutata!

| vali001 a răspuns:

Poti juca jocul gta san andreas, counter strike sau poti sa te uiti la desene, videoclipuri(mie imi place videoclipul mo-piftel). Sper ca ti-am fost de ajutor

| DevilDoll a răspuns:

Vorbeste si tu cu cineva pe mess happy asa fac eu si dupa ce imi trece plictiseala ii inchid XD