| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma plictisesc cand sunt singur in timpul verii? Cine imi da cele mai bune si multe idei primeste funda

Răspuns Câştigător
| Vl4dimir a răspuns:

1) Fa o plimbare cu prietenii;
2) Stai pe retele de socializare(Facebook, Twitter etc.)
3) Uita-te la un film
4) Iesi cu bicicleta
5) Cauta diverse lucruri pe internet
5) Urmareste ofertele promotionale(Poate ai noroc si gasesti ceva ce iti doresti ieftin)
6) Scrie povesti
7) Scrie poezii
8) Dormi
9) Gaseste-ti mereu ceva de rontait
10) Povesteste cu cineva
11) Mergi la strand
12) Apuca-te de un sport(chiar daca nu te tine, sa faci performanta)
13) Canta ceva aiurea
14) Fa un proiect in Powerpoint sau Prezi(ii chiar haios)
15) Cauta-ti ceva de ddecupat
16) Fa Origami(Sunt o multime pe internet si iti ia o multime din timp)
17) Citeste o carte preferata
18) Fa o lista cu domeniile preferate
19) Gandeste-te cum sa faci un film
Etc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă sport.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, dacă stai în casă vezi filme, citești cărți, asculți muzică, socializezi online, vezi documentare, te uiți la TV, faci curat în casă, etc... Dacă vrei activități exterioare, stai la plaja in curte, poți juca monopoli/cărți cu prietenii, poți juca ping pong, poți vizita anumite zone din satul/orasul tau. Și așa mai departehappy

| Barb0Senpai a răspuns:

Poti sa stai pe TPU si sa raspunzi la intrebariwinking

| KatPaw a răspuns:

Poti sa citesti sau sa te uiti la seriale/filme, sa-ti decorezi camera... Conteaza ce-ti place sa faci. Eu cand ma plictisesc invat coregrafii de la Matt Steffanina pe youtube laughing cateodata mai scriu povesti sau desenez. Poti sa te uiti prin albume foto vechi. Acum vreo saptamana m-am uitat la filmarile de la serbarile de la gradinita laughing
Sper ca te-am ajutat :*

| ProAlexYTB a răspuns:

Sa te joci la calculator.
Sa iesi cu prieteni.
Sa faci nebuni happy.
Sa te duci in tabara.
Sa te joci fotbal.
Sa iesi in parc.
Sa te uiti la live-uri.
Sa iti faci un channel de YouTube si sa postezi video-uri.
Sa faci ce iti plane.De exemplu Chitare, Pianu, Fotbalul etc.
Sa te uiti la video-uri.
Sa te uiti la filme.
Sa te uiti la televizor.
Sa te joci jocuri pe telefon.De exemplu pe IPhone : Infinity Blade 1/2/3.
Sa citesti o carte.
Sa scrii o carte.
Sa repair ceva.
Sa iesi cu prieteni la mare.
Sa gasesti un joc care iti Place.
Daca te-am ajutat funda.

| PopescuAlin a răspuns:

Pai
1 : Prostestete facand mancare combinata din mintea ta gen sa pui la carne de pui sa pui sare de lamaie etc...
2 : Du-te si plimbate pe afara cu bicicleta, Skat-u, Rolele etc.
3 : Deseneaza Lucruri multe pe o foaie dupa decupeazale si punele pe perete prin casa
4 : Du-te la Plaje Ia-ti o minge si joaca-te cu baietii, Fetele de pe acolo
5 : Stai si te joaca la calculator (Ne Recomandat)

| Marin-Badea_Ciprian_1995 a răspuns:

Multe chestii, ca:
-Sa iesi cu prietenii
-Sa gasesti o tabara pe net
-Sa te joci la calculator sau telefon
-Sa te mai uiti pe Facebook sau alte Site-uri
Fa orice ca esti liber! - pe scurt

| bianca1458 a răspuns:

-sa citesti
-sa te joci pe telefon thinking
-sa te plimbi
-sa mergi cu bicicleta / rolele
-sa asculti muzica
-sa desenezi
Dar totusi de ce sa fii singur?