| CristiinaaTiinaaa a întrebat:

Ce sa mai fac pe net in afara de facebook si messenger?

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Nici eu nu stiu ce sa mai fac pe net laughing
Poi asculti muzica, te uiti la un film. Mai stai pe TPU... Te mai uiti pe youtube la diferite vlog-uri. Poate te mai si joci anumite jocuri, cam atat.
Sper ca te-am ajutat happy!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici.Pe TPU.

| Diana769 a răspuns:

Mai ai, Twitter, Tumblr, Vebo, AskFm, poti sa te uiti la un serial onlne ( Dexter, Pretty Little Liars, Gossip Girl, The Vampire Diaries), poti sa-ti faci un blog numai al tau sa postezi gandurile tale, sau poti sa-ti faci o pagina de Facebook. Daca ai un talent sau ceva anume, filmeaza-te cand il faci si posteaza video-ul pe contul tau de you tube sa strangi vizualizari si like-uri.