| SweetThings a întrebat:

Ce site-uri cu concursuri online sunt reale adica nu sunt tepe?(intrebarea e mai ales pentru cei ce au castigat la aceste concursuri)

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu personal nu cred că este vreunul "real".
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Tweetymrrr a răspuns (pentru SweetThings):

Nup.

| stelutza_9456 a răspuns:

Ptz.ro este real(din cate am aflat) insa iti trebuie invitatie. Daca vrei pot sa iti trimit eu o invitatie

| SamyRuben a răspuns:

Salut intrati pe urmatorul link si va rog acordatim un punct! multumesc pentru intelegere : http://www.tamagochi.ro/pet-Sonix

| mad88 a răspuns:

Concurs JocuriAZ 2 - Te joci, spui cum a fost si esti premiat. Site-ul este foarte serios, este la al 2-lea concurs.

http://www.jocuriaz.net/concurs/

Locul 1 un sistem de boxe Serioux 2.1 Cresto 500SD
Locul 2 o pereche de casti cu microfon Genius HS-400A
Locul 3 o pereche de casti Gembird cu microfon AP-862
Locurile 4-10 cate un cod reincarcabil Vodafone/Orange/cosmote

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe www.VooVu.net un vecin a castigat un Laptop, acum depinde ce premiu vrei tu... ati urez succes! ori cum garantez pentru el

| Anita1987 a răspuns:

Salut. Poti sa-il incerci pe asta de la www.familymoments.ro/contest/
Ei comercializeaza invitatii nunta personalizate si acum au un concurs bazat pe voting pentru poza. Mult suscces