| MariaAndreea73829 a întrebat:

Ce statiune imi recomandati pentru plaja?

Răspuns Câştigător
| Bellateo a răspuns:

Depinde si daca vrei sa pleci din tara sau nu.
In Bulgaria ar fi: Sunny Beach, Albena, Gold Sends, acestea sunt cele mai recomandate. Daca tot vrei in Bulgaria poti vizita Nessebar si Sozopol. Este un hotel bun in Sunny Beach,, Trakia Plaza" cu All inclusiv.
Daca vrei in Grecia, si acolo sunt multe obiective turistice de vizitat si desigur o multime de plaje.
Sau la noi, in Romania, unde sunt atatea plaje si atatea statiuni.

Succes la cautat!

7 răspunsuri:
| GeorgeGabriel a răspuns:

Vassilikos e perrrfect

| Gumitzza5 a răspuns:

Mamaia

| express11 a răspuns:

Plaja corbu.

| OnuOnulică a răspuns:

Îți reocmnad Eforie Nord.Eu peste 2 zile plec și poate ne vedem acolo happy

| neutrino a răspuns:

Daca ai bani si mergi fara parinti, atunci Mamaia ramane cea mai indicata.

| Madayna a răspuns:

Mamaia

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

La noi in tara daca ai bani te poti duce in mamaia, iar daca ai buget mai mic si vrei distractie si ieftin du-te in Costinesti.