| MyNameIsJohnny a întrebat:

Recomandati-mi : O statiune, la mare. nu conteaza din ce tara... Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Antalya.Turcia.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Constanta, Mamaia, Venus, Neptun, Saturn, Jupiter, Costinesti, toate sunt statiuni pe litoralul romanesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Balcic

| mihai69 a răspuns:

Monte Carlo.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Travesia (Mexic).

| KillaNoFilla a răspuns:

Honolulu

| MarianaNiculescu a răspuns:

Vama Veche
Mamaia
Eforie Nord

| LOL365 a răspuns:

Daca vrei ceva mai aproape de tara ta, poti sa te duci la Sunny Beach, in Bulgaria.

Dar daca vrei sa te duci la plaja IARNA, poti sa te duci in Thalanda, in Phuket.Acolo sunt 32 grade Celsius in Decembrie, si comunitatea thalandeza e foarte generoasa.Bineinteles poti sa te duci si vara, dar atunci temperaturile sunt mai mare si ploua mereu.