| MDX a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am cal armat? mi-au zis astia ca imi trebuie multi oameni ca sa ma ajute sa omor niste arcasi din desert ma ajuta candva si pe mine? free

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tu cand pui intrebarea asta cat te gandesti inainte? Cal armat, banuiesc ca vorbesti de vreun joc ceva, daca da despre ce joc vorbesti, ce arcasi, ce desert etc.NU te-am ajutat stiu curaspunsul acesta dar cand vad intrebari de tipul nu stiu ma gandesc ca, cei pun astfel de intrebari nu vreau ajutor.Formeaza-ti intrebarea viitoare cu cat de cat mai multe detalii.Bafta!

| DaDuSH a răspuns:

Ori cine stie ca, vorbeste in primul rand de Metin 2
ca sa ai cal armat trebuie sa ai peste lv 25 sis a ai 2 medalii de cal, depinde pe ce joci
I daca joci pe RO merge pana la lv 21 calu:
1 iti treuie 2 medalii de cal te duci la grajdar si faci prima misiune pana iti da calus, si iti ia medalia, a 2 a oara faci tot asa, dar dupa ce ai luat misiunea de la el te duci la depozit si bagi medalia acolo apoi urmezi punctele pe harta ( medalia nu dispare, normal disparea daca o tii in inventar)
2 ca sa ai armat calul trebuie sa aiba lv 11 (de la lc 1 la 11 trebuie doar saurmezi pct pe harta) de la lv 11 trebuie sa omori 50 de arcasi de aia in 30 de min parca (nu mai stiu chiar cat) dar nu poti singur, doar daca esti tare si ai arme bune. Si de la lv 11 al calului trebuie doar sa omori, pana la 21
si mai e ceva daca nu esti in breasla ai cal ALB
daca esti in breasla ai cal MARO
daca esti ldier de breasla ai cal NEGRU
e cam lung, dar sper cateam ajutat cu ceva

| jora92 a răspuns:

Desi am vrea sa te ajutam mult, nu suntem clarvazatori v-a trebui sa ne spui si server nume ch data ora cand vrei sa-l faci
si da iti trebuiesc oameni multi obligatoiu war corp 55+
si inca 5-6 mai mici ninja lama is destui de buni ca lupta bine pe jos