| asdfghjk872 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa mi se dua gustul de ardei iute din gura, yrgent?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Lapte, sau ceva dulce, miere.Nu incerca sa te speli pe dinti daca pasta e mentolata o sa faci mai rau [stiu din experienta}.Cel mai repede trece cu lapte.

17 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Bea lapte tongue

| Pământul a răspuns:

Bea niste lapte incet.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Lapte, iaurt, mănâncă ceva cu aromă puternică, spală-te pe dinţi după.

| BlackFuneral a răspuns:

Ţuică!

| EdiT a răspuns:

Mai mult ardei.

| GregHouse a răspuns:

Lapte, paine, eventual ceva dulce. Nu bea apa, nu functioneaza laughing

| nico097 a răspuns:

Zahar,miere paine nu bea apa ca te iutesti mai rau.

| passarisMB a răspuns:

Mananca niste miez de paine, iar dupa daca ai ceva lapte sau iaurt.da rezultatewinking

| teodora24 a răspuns:

Ceva dulce sau o prajitura.

| Plolice a răspuns:

Apa/suc/un iaurt

| adyy95 a răspuns:

Lapte, sau spala-te pe dinti si clateste-te cu apa de gura sigur va trece!

| clorhidrat a răspuns:

Piper sau chilli

| CostyBoss123 a răspuns:

Lapte.Funda?

| libertatea98 a răspuns:

Lapte, ceva dulce, sau spala-te pe dinti si clateste-te cu apa de gura. Funda?

| Monstercat a răspuns:

Din câte știu, ai putea să bei lapte.

| tmihai22 a răspuns:

Lactate: smantana, lapte, branza, iaurti

| Anoo a răspuns:

Lapte.