| ღCuteღKissesღ a întrebat:

ce va place sa faceti in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| MatsuKeruGirl a răspuns:

Sa joc sims impreuna cu tine, pe TPU, sa ascult muzica siprietenia cu tinee love struck

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu vrei să afli răspunsul la această întrebare...

| KoreaJapan a răspuns:

Sa scriu pe blog, sa desenez sa dansez hip hop sau freestyle sa stau pe sunphoto...

| voicuadelina a răspuns:

Pai eu in timpul liber desenez, citesc sau intru pe facebook si am uit pe diiferite paginni gen : doza de ras, demotival. ro etc. fac asta sa ma mai amuz un pic happy. Dar eu nu prea am timp liber pentru ca imi ajut parintii la treburi, scriu, invat si unori mai af si prajituri.

Răspuns utilizator avertizat
| seby4music a răspuns:

Sex.

| mihaelaScumpaA a răspuns:

Pai referate la romana, mate istorie etc.intru pe TPU! citesc,ma joc pandanda,facebookk,mesenger ma uit la tv, vb cu prieteni la telefon, joc mketin, imvu s.a

| Sk8_1585 a răspuns:

Multe...
fete
bere
sport
filme
muzica
in alte cuvinte DISTRACTIE

| DoiNitZaღ a răspuns:

Sa navighez pe net, sa es cu prietenii la pitza sau la o simpla plimbare)))